| ionyionelutza a întrebat:

Buna TPU ma puteti ajuta si pe mine cu un sfat? am o prietena care iubeste un baiat a mai fost cu el dar acum s-au desp si el este cu cea mai buna peietena a ei. ei se iubesc dar fata aceea nu stiu.sau esp acum cateva zile dar nu vrea sa isi lasa pr sa se combi cu acel baiat ce sa faca? pentru ca nici ea nu e o prietena sa buna sa zicem.
pls ajutor urgent

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Ii zici tu sa lase fata impace sau ii dai o lectie din epoca lui nicolae ceausescu ca sa se invete minte.

3 răspunsuri:
| Elisa a răspuns:

Mai bine nu te baga. Lasa-i in pace ca apoi poate tot tu pici la mijloc.

funda?

| ionyionelutza explică:

Va rog un rasp desp ce ati face voi in situatia asa

| Alekzandra a răspuns:

Eu am un sfat pentru tine si chiar nu am absolut dar absolut nimic cu tine...invata limba romana mai bine.Dra,ca sa nu te las cu ochii in soare sa stii ca nu trebuie sa te bagi in treburile prietenilor tai,oricat de buni ar fi pentru ca e posibil ca tu sa vrei sa ajuti si sa iti faci singura rau... Pa, pa si nu te supara pe mine ca ti-am zis ceva despre cum scrii, dar la un momentdat eu chiar nu mai intelegeam nimic.