| anonim_4396 a întrebat:

Imi spuneti va rog, cum te simti cind porti aparatul dentar fix? este deranjant? Poti sa te saruti cand porti aparatul asta? va rog frumos, vreau sa stiu ct mai urgent cit mai mult... dau funda, si punkte!

4 răspunsuri:
| Blondamea a răspuns:

Sa sti ca nu e rau s aporti aparat dentar eu l'am avut 3 ani. o sa fie deranjant la inceput pana te obisnuiesti cu el dar dupa vei vedea ca nu te va mai deranja cat despre alte chestii daca e fix crede-ma ca nu te va incurca deloc al meu nu a fost fix si tot nu ma incurcat deloc mancam normal vb normal nu ma avut nik.deki fara grija ca te acomodezi repede cu el

| Blondamea a răspuns:

Mah nu iti mai face atatea griji totul o sa fie bine o sa vezi daca vrei sa iti mai povestesc despre aparatul dentar cautama la id nazdravanademica

| rlk1234_3713 a răspuns:

O sa te simti mai ciudat, si nu o sa te poti saruta prea bine, o prietean de-a mea are si cand sa sarutat cu un baiat i sa intepenit limbalaughing funda?

| Angelxp a răspuns:

Mai am nevoie de informatie, va rog sadsad