| anonim_4396 a întrebat:

Imi spuneti va rog, cum te simti cind porti aparatul dentar? este deranjant?
Poti sa te saruti cand porti aparatul asta? va rog frumos, vreau sa stiu ct mai urgent... dau funda, si punkte!

Răspuns Câştigător
| Bloomy a răspuns:

Nu este deranjant deloc laughing adica te doare doar cand iti strange sarmele alea odata pe luna, o zi, doar atata. si cand te saruti e ok, celalalt nu simte nimic, adica nu trebuie sa te rusinezi ca ai aparat no talking. Si eu am purtat 3 ani blushing si acum mi-e dor sa-l mai am straight face chiar nu stiu de ce laughing.

1 răspuns:
| WyLy a răspuns:

Sall; eu recomand Sadighian - este o clinica dentara particulara unde este foarte dotata cu tehnologie de ultima ora.
Site-ul : http://www.sadighian.ro/