| anonim_4396 a întrebat:

Imi spuneti va rog, cum te simti cind porti aparatul dentar fix? este deranjant?
Poti sa te saruti cand porti aparatul asta? va rog frumos, vreau sa stiu ct mai urgent cit mai mult... dau funda, si punkte!

Răspuns Câştigător
| Nede a răspuns:

Este deranjant decat in prima saptamana chiar si a2a poate... dupa te obisnuiesti usor usor si uiti ca il ai.aproape...cat despre sarut nu este niciun fel de problema este la fel ca inainte.eu de cand am aparatu' m-am sarutat cu ceva fete si nu s-a plans niciuna.Deci nu iti face prea multe griji din pricina aceasta