| AndreeaSoo9 a întrebat:

In acest weekend ma duc la ziua unei prietene(are 17 ani) si mi-a spus ca vrea sa aiba parte de o surpriza placuta, deoarece niciodata n-a avut parte de o surpriza placuta la ziua ei.Eu cu o prietena ne-am gandit la o surpriza, dar nu suntem sigure. Avem nevoie de ideile voastre.
>Idee---Funda.

3 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

Voi stiti cel ai bine ce surpriza sa.i faceti deoarece voi o cunoasteti si stiti ce gusturi are si ce isi doreste.

| AndreeaSoo9 explică (pentru daassh):

Da,stiu.dar ma refer in general, dorinta ei este sa-i aducem persoana iubita, dar nu putem asta, din pacate.

| daassh a răspuns (pentru AndreeaSoo9):

Ai vazut, voi stiti cel mai bine, si daca stau si ma gandesc aceasta ar fi chiar o surpriza, dar daca nu se poate, nu se poate.