| Andreiu68 a întrebat:

In august fac 18 ani si am sa dau de permis,tata are masina lui, si a spus ca daca am nevoie de ea sa eu cer, ca el o foloseste 1 la 2 saptamani si atuncia o foloseste 1-2ore,si as vrea sa ii pun subwoofer in ea.Subwooferul il am deja cumparat dar tata a spus ca nu ma lasa sa il pun in masina. Vreau sa il conving ca sa ma lese. Ce as putea sa ii spun/sa il conving ca sa ma lese? Toti prietenii mei au masina lor sau a parintilor si au subwoofer si vreau si eu, mai ales ca sunt pasionat de asa ceva

2 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Pai poti sa iei permisul poate asa o sa te lase.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cand ai sa ai masina ta iti pui ce vrei in ea, pana atunci de ce spanac e obligat taicatu sa care cu el o cutie care face masina sa zdrangane?