| bombonika1799 a întrebat:

In curand va fi programul scoala altfel si profa ne-a zis sa cautam activitati. ceva idei? >:

2 răspunsuri:
| DennySa660 a răspuns:

Ce zici sa vizionati filme legate de lectiile din clasa(cum ar fi romanele din cartea de romana) nu este atat de plictisitor, plus ca nu mai trebuie sa cititi cartile.Noi asa facem happy

| bombonika1799 explică (pentru DennySa660):

Noi ne-am gandit la activitati cum ar fi excursi, bal mascat sa facem bratari ale prieteniei si sa mergem cu ele prin alte scoli si licee sa le vindem, sa donam bani, dr ne mai trebuie idei