| anonim_4396 a întrebat:

In curand vine banchetul (a VIII-a), mai exact, peste doua zile. Chiar ma simt bine ca petrec ultimele moment cu vechii prieteni. Deci eu m-am ocupat cu muzica, si am mai participat in chestiile organizatorice. Si chiar am vrut sa invit o colega ca si partenera, da' e mai greu si complicat. Arata foarte bine si ma rog, e o poveste mai lunga, pentru ca mie mi-a placut, ba chiar am iubit-o odata. Si toate fiind spuse, nu stiu ce sa fac la banchet. Cum stie tot romanu', am parfumu', am costumu', am stilu', dar problema e ca nu prea stiu sa dansez, nu-i de alta, dar ma vor invita si profesorii si majoritatea fetelor la dans. In plus, dureaza 9 ore. Oricum ma voi simti bine, dar totusi, as vrea sa fiu cu ea acolo, dar a refuzat majoritatea si pe mine oarecum, dar de mine e ceva mai apropiata. In plus, mda', nu stiu sa dansez bine, si ma fac de ras, DE RAS in ultima zi in care ne vedem. Trist, dar adevarat. Am crezut ca va fi ceva mai usor, dar se organizeaza si concurs de hai sa-i zicem 'printul si printesa banchetului' (ma rog, oricum mi se pare o prostie) si nu vreau sa stau toata ziua sa privesc ce fac altii, asa ca as vrea sa ma ajutati cu un sfat, ceva. Orice puteti spune, apreciez.

1 răspuns:
| Mohawk11 a răspuns:

P.S. A fost ceva intre noi, sau cel putin asa am crezut, dar ea nu ma place, ca si iubit vorbind... Este impreuna cu un baiat din alta clasa, mai mare... Mda, e ciudat.