| tibimania a întrebat:

In curand voi sta la camin studentesc in regie unde vor fi paturi supraetajate.Vreau sa stiu ce pat ar trebui sa imi aleglaughing? adica cel de sus sau cel de jos. Avantaje si dezavantaje, mentionez ca sunt inalthappy

1 răspuns:
| Zedge a răspuns:

In privinta inaltimii nu prea ai ce face, fie ca alegi patul de jos sau cel de sus ele sunt la fel de lungi.
Eu iti recomand patul de sus, e mai misto decat sa stai jos, mai ales daca esti inalt si stai in cel de jos cand te ridici se poate intampla de multe ori sa te lovesti cu capul de patul de sus, crede-ma am patit-o de multe ori si eu sunt inalt, plus ca nu stiu eu personal tot timpul aveam o frica irationala ce-i drept, ca daca stau in patul de jos sa nu cada ala de sus pe mine cu tot cu patlaughing
In concluzie: Go up!