| Gojotza24 a întrebat:

In legatura cu adolescentii din ziua de azi, ce parere aveti de baietii cu parul lung/mare?

Răspuns Câştigător
| addictedformetal a răspuns:

Parerea mea este foarte buna. baietii cu parul lung mi se par sexy impreuna cu o fata dragutahappy

3 răspunsuri:
| alexutza1183 a răspuns:

Fiecare are stilul lui de a se imbraca/coafa...nu mi se pare ceva anormal deoarece am observat ca se poarta parul lung la baieti.

| Gagikaru a răspuns:

Ghei.nu-mi place deloc

| bitzu14 a răspuns:

laughing)cand am lasat si eu parul putin mai lung trgeau colegele de mine sa ma tund si eram la ora de psihologie si proful zicea ca are nevoie de un raspuns la intrebarea de 10 si cuvantul incepea cu t la care colega mea : raspunsul este : tundeteeee!laughing) parul e interesant dar greu de ingrijit si unora pers le cade parul daca il lasa lung