| BlaBla_1772 a întrebat:

In perioada asta de primavara si de fapt cred ca mai tot timpul pe un anumit interval de timp imi lipseste energia total, ma simt pract un pietroi nu stiu, sufar eu de ceva sau pur si simplu e ceva natural, imi place sportul, alerg joc fotbal dar nu stiu e e cu mine de ceva timp sad sad

Răspuns Câştigător
| iJustWannaDance a răspuns:

Sall.

Sa stii ca ma si eu momente din astea. Nu e ca ma simt un pietroi, caci am o gramada de energie, dar cel putin de doua ori pe luna e normal (adica a devenit o normalitate, ma astept la asta) sa devin trista, lipsita de enregie... Ba chiar plang.

Numesc aceste lucruri depresii, dar eu, cum sunt oleaca mai excentrica, a inceput sa imi placa aceasta stare.

De obicei se intampla din cauza oboselii la mine, a stresului, si uneori pentru ca vreau sa se intample.

1 răspuns:
| BlaBla_1772 explică:

Poti sa imi dai un id scumpo?