| ralucaralu a întrebat:

In prima zi de liceu ati fost cu parintii?

9 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Nu, ultima data cand m-au insotit a fost in clasa a5-a. in liceu mama nu a dat pe acolo deoarece dirigintele nu facea sedite si niciodta nu am avut probleme, eu o tineam la curent pe mama cu tot ce faceam, bune si rele nu va ganditi ca o minteam, si uite asa am terminat luceul cu o nota destul de buna.

| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Sincer, inca nu am trecut prin asta pentru ca mai am pana la liceu. Dar evident ca o sa merg cu parintii.

| dudu13 a răspuns:

Dalaughing a fost frumos.De obicei se merge cu parintii, dirigintele vrea sa vorbeasca cu parintiiwinking

| laradio a răspuns:

Eu nu...

| cristal_7578 a răspuns:

Nuu! normal ca nu!

| pasatGeorge a răspuns:

E recomandat sa vii cu parintii, pentru a nu se face o parere proasta despre tine si despre familia ta. Eu am fost cu ei doar in primul an de liceu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am fost cu parintii tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu ce sa fac mama vrea sa vina cu mine...