| Catacata7799 a întrebat:

Voi ati mers cu parintii in prima zi de liceu?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
10 răspunsuri:
| 0PopaPorno a răspuns:

Mda. Da nu prea e mare branza in prima zi. De ce? Ti-e rusine cu mata pe acolo daca vine? =]]]]]]]]

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu

| Jipa95 a răspuns:

Nu, nu mai eram un copil mucos care sa vina cu mami sau cu tati la liceu! laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Jipa95):

Nu depinde de mucos sau nu, chiar am vazut multi parintii cu copii in prima zi de liceu, si nu erau "mucosi". unii parinti sunt mandri de asa ceva, si de aia vin. in 20 de ani cand o sa ai copii o sa intelegi si tu, asa ca...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| Madayna a răspuns:

Nu, cunoasteam unii colegi asa ca am fost cu ei.

| Andreeac33 a răspuns:

Nu. laughing))

| yoana98 a răspuns:

Da, dar crede-ma ca nu se face nimic in prima zi. Te duci pana acolo ca sa ai de unde pleca

| NUAMR a răspuns:

Da si nu e mare fas asta daca mama ta nu e genul de persona care sa urle sau sa chiuie cand puiul ei intra pe portile liceului. laughing

| Catacata7799 explică (pentru NUAMR):

laughing Nu dar am niste colege care ma intreaba,, vaai dar sa venim cu parintii?''