| Niculae_Raluca_1998 a întrebat:

În prima zi de liceu se vine cu părinţii?

15 răspunsuri:
| Adredemesconf a răspuns:

Nu. Ești deja mare și în plus ar veni degeaba.E mai ok sa mergi singur/ă.

| măcheamăăăî a răspuns:

De obicei nu.Eu am fost singura, e mai fain.

| Yosifica a răspuns:

Depinde de varsta pe care o ai! nu e o regula ...fiecare vine ori cu colegi.ori cu parintii.ori singur. daca tu te simt bine in prezenta parintilor ii poti lua cu tine. nu e nicio rusine.

| iDangerous a răspuns:

De e întrebi? Îţi e ruşine să vii cu părinţii? La mine vine şi maicămea şi bunicămea şi n-am nimic împotrivă. thinking Vor să vadă liceul, nu le opresc, sunt mândră de familia mea. ^.^

| OnuOnulică a răspuns:

Da,normal mami a fost cu mine happy

| єχcєєℓ a răspuns:

Mama vrea să mai vadă odată liceul unde a învățat sorămea...nu are ce face
laughing

| OoBunnyoO a răspuns:

Nu neaparat. Eu nu am fost, insa am avut colegi care au venit cu parintii.

| Danysan a răspuns:

E cam aiurea dar de ce nu laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine au fost si mama cu sora-mea si nue ram singurul, erau o groaza de parinti in curtea liceului. Si apoi au intrat parintii cu noi in clasa, era plin acololaughing
In general parintii vor sa isi vada copii in prima zi de liceu pentru ca sunt mandi de ei ca au ajuns pana acolo.

| fadnox a răspuns:

In clasa a I, da

| wtxwhdxifdjebdd a răspuns:

Da.Ca sa cunoasca dirigintele, profesorii s.a.m.d.Vor veni multi cu parintii.Si-apoi n-o sa vina in fiecare zi doarlaughing.

| PreaTareღ a răspuns:

Pai, mama ta daca este curioasa poate venii, dar este de toată jena.
Ai deja varsta la care poți lua singur/ă deciziile sociale.
Baftă la liceu happy
F u N D i T Ă :3

| PunkyBrunette a răspuns (pentru PreaTareღ):

Ce mentalitate mediocra!

| EllaCikka a răspuns:

Pai sa cunoasca dirrigu` sa vada colegii tai ce prezinta, stii tu chestii d`astea big grin Bafta la liceu :* Fundita? ^^

| Sweet001 a răspuns:

Nu. Ei chiar nu au ce face daca vin.