| ForeverYoung99 a întrebat:

In scurt timp imi voi face buletin. Pot preda actele cu cateva zile inainte de a implaini 14 ani sau trebuie neaparat depuse dupa ziua in care fac 14? Multumesc :*

3 răspunsuri:
| ForeverYoung99 explică:

Multumesc mult :*

| sweetypie14 a răspuns:

Normal buletinul se face cu o luna inainte de ziua ta. Nu e insa o problema sa il faci si dupa o luna, insa ai grija sa nu treaca prea mult ca primesti o foaie de advertisment. Succes si la multi ani:*!

| eukata a răspuns:

Trebuie sa te duci inaintea zilei in care faci 14 ani :* ssii La multi ani si eu am facut ieri 14!