| anonim_4396 a întrebat:

In sfarsit baiatul de care imi place a vorbit cu mine. La inceput era foarte vorbaret eu il respingeam el vroia sa se aproprie de mine.
Acum nici nu ma mai baga in seama dar stiu ca ma place si stiu ca si eu il plac. Mi-am dat seama de cand l-am vazut prima oara intr-o excursie vroia sa se dea mare si din astea. A mers in 2 excursii cu mine sau chiar 3. Acum eu il plac dar asta e...nu pot sa ii zic in fata ar rade toata scoala de mine dar si de el.Eu am 12 ani si el 13 dragoste de copii nu? Ieri a venit la mine si a zis ca a luat un 9, 7 la romana e tonguetonguetongue am luat 10tonguetonguetonguetonguetonguetonguetongue.Are niste colege nesuferite dar el...:X:X:X:X::X:X:X::X:X:X:

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| Natassha a răspuns:

Cum ti-am mai spus, asteapta liceul.

| foxeye a răspuns:

Spune`i pe mess ca tu il placi si daca iti raspunde la fel invita`l sa faceti o plimbare printr`un parca undeva, sau i`al deoparte dupa ore sau intr-o pauza si spune`i ca il placi happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O poza cu el aici:http://alinutzalyna.hi5.com/......otoUser.do sunt eu aceea

| dedeutz17 a răspuns:

Incearca sal bagi si thu in seama....sa te duci la el sa vb cu el sai sugerezi ca te intereseaza de el....si dupa totu vine de al sinelaughing....in fine nu stiu de ce va ingrijorati de al varsta asta...