| SaNdYy a întrebat:

In ultima vreme m-am certat cu fostul meu iubit de multe ori. el a confirmat ca ma mai place desi are iubita si eu il plac. Ce credeti? Ne crertam pentru ca amandoi vrem sa fim iar impreuna?

Răspuns Câştigător
| Anet a răspuns:

Chiar daca te place nu cred ca o sa vrea sa renunte la actuala lui iubita pentru a fi din nou cu tine,fiindca din moment ce v-ati despartit inseamna ca ceva nu functiona in relatia voastra si dupa mine nu are rost sa treceti din nou printr-o despartire; ar trebui sa va vedeti fiecare de drumul lui si sa lasati tot ce a fost intre voi in trecut cu toate ca il placi inca, iar cand o sa vrei sa fii cu el gandeste-te la cat de mult o sa sufere fata aceea, fiindca acum sunteti 3 persoane implicate in aceasta situatie; baftawinking