| anonim_4396 a întrebat:

Inainte imi rodeam unghiile acum nu le mai rod, dar nu imi cresc le am mici ce sa fac ca sa imi creasca si mie unghiile un remediu usor (ps. fara ulei de orice gen )mersi astept raspunsurile voastre;(

Răspuns Câştigător
| CrissW96 a răspuns:

Eu am niste sfaturi pentru a avea niste unghii tari si frumoase, prima data luati o farfurie, spargeti 2 oua apoi separati oul de albus si doar albusul il lasati in farfurie restul il aruncati, bagativa degetele in acea farfurie in care se afla albusul lasati 10 minute apoi le scoateti si va spalti continuati sa faceti asta in fiecare zi sa fie dupa-amiaza iar dupa 2 saptamani veti vedea diferenta happy funda?