| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru baieti : Ce fata alegeti?

1 ) Fata cea rea si care nu se lasa usor.

2 ) Fata mai buna, intelegatoare si care lasa de la ea.
Si fiti sinceri.

Argumentati de ce. :p

6 răspunsuri:
| 25madalina a răspuns:

Rar o sa vezi ca un tip sa raspunda sincer la intrebarea astalaughing

| van3sa a răspuns:

Sunt fata.imi permiti sa raspund la intrebare? cu siguranta cea rea. e simplu ca buna ziua.asta nu inseamna ca trebuie sa fii rea in adevaratul sens al cuvantului.fii dulce, independenta, usor indiferenta, iubeste-te p tine.fii un pic versata si il joci cum vrei u.barbatii urasc si in acelasi timp iubesc asta.

| ionika17 a răspuns:

Aleg varianta 2, si sunt foarte sincer.De ce sa stau cu o fata rea, mai bine stau cu o fata buna si intelegatoare.Si pana la urma pe ce se bazeaza o relatie.Nu, pe intelegere, respect, si iubire.Eu zic ca dahappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dupa parerea mea ar fi prima varianta. Eu sunt fata, da mie imi suna a discriminare sa nu imi bag si eu coada pe aici big grin blushing.
Deci de ce prima. Pentru ca baietii sunt atrasi de mister, de lucruri care par imposibile si o sa faca tot ce le sta in putinta sa o cucereasca.
Eu sunt foarte greu de convins daca nu vreau o relatie cu cineva, si saracu inca se chinuie sa ma convinga, deci nu a renuntat laughing.

Dar baietii prefera o fata care sa ii ignore dupa 5 minute, sa se joace putin si dupa sa fie feminine, dulci si pasionale. sa le aprinda mereu focu din inima.

xoxo

| Mady5Stars a răspuns:

Eu sunt fata insa ca sa te ajut l-am intrebat pe fratele meu si prefera varianta 1 pentru ca zice el "este provocarea mai mare la fata rea tongue" este raspuns sincer 100%

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu preferi baietii care ti se ofera pe tava asa, fara sa lupti doar sa clipesti des si sa zambesti? Eu chiar prefer sa lupt pentru ce vreau si sa nu ma dau batuta pana nu obtin. Totul pentru un singur scop, nu?

xoxo