| Musca88 a întrebat:

Intrebare pentru cei din liceu/facultate. Voua v-a placut/va place la liceu? Eu intru in toamna si vreau sa stiu la ce sa ma astept gen colegi, profesori etc... experientele voastre.

5 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Nu, nu mi-a plăcut liceul deloc. Dar nici școala generală nu mi-a plăcut. Dacă ție ți-a plăcut, cel mai probabil o să-ți placă și liceul.
La facultate îmi place puțin mai mult pentru că nu stai 6 ore în aceeași sală cu colegii.

| Nemessys a răspuns:

Ferească sfantu', bine ca am scăpat laughing

| goguPatent a răspuns:

A fost mai frumos ca la facultate. Da nu m-as mai întoarce

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La liceu e cam ca in generala, nu e mare diferenta! Copiii nu sunt cu mult mai maturi(indiferent de liceu)daca asta sperai! Iar la facultate momentan nu stiu, ca nu am ajuns, sunt a11-a!

| Musca88 explică:

Am uitat sa mentionez, eu merg la mate info la un liceu destul de bun.