| Smarandica a întrebat:

Intrebare pentru. fete. Ce baiat preferi?
Banos sau romantiC >:?

Răspuns Câştigător
| Beatrice a răspuns:

Stiu ca sunt pe cale de disparitie cei romantici si cu bunul simt oh go on... romantic, dar sa nu fie "sfant"...big grin poate nu am dat un raspuns chiar asa de bun big grin

19 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Romantic.

| marrr a răspuns:

Baiatul romantic, pentru ca decat sa fie unul 'muierist' si cu bani, mai bine cel mai codas(la fete), insa dragutbig grin
Mie imi plac tipii romantici, eu fiind o romantica. Mi-ar placea sa imi petrec timpul cu cineva la fel de romantic ca si mine, fiindca ar sti unde si ce sa facem-avand aceleasi placeri din moment ce suntem romanticihee hee-.
Unul banos poate ca nu este asa de romantic si din moment ce are bani nu invata prea bine(ma scuzati daca unii dintre voi aveti ambele lucruri, dar pana acum am inalnit numai baieti/fete cu multi bani si putina mintehappy )

lolita
| lolita a răspuns:

Frumos, destept si cu bani laughing, niciodata nu am fost materialista dar nici baietii exagerat de romantici nu-mi plac.

| rrarres a răspuns:

Romanticlaughing. Ia stai putin asta e o intrebare pentru feteoh go on ce oi cauta eu aici?

| nodeerskulls a răspuns:

Nici una, nici alta.
Sensibil, visator si mai ales inteligent. Vreau sa am cineva cu care sa dezbat si sa glumesc, nu sa fie un prost si jumatatate si sa ma umple de flori/bani, cand de fapt eu vreau doar sa vorbesc cu el.

| Mada a răspuns:

Romanticcccc love struck
Doar ce draq... [-x eu nu ma casatoresc ca Moni cu Iri pentru $$$!
love struck

| Anecherry a răspuns:

2 in 1 nu se poate?big grin

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Varianta 2.Romantic.tongue

| dada a răspuns:

Cel romantic :X

| ÅñdRa a răspuns:

Buna, dintre baiatul banos si cel romantic il aleg pe cel romantic
love struck
pentru ca nu ma intereseaza sa aiba bani ci ma intereseaza sa ma iubeasca iar daca este romantic cu mine inseamna ca ma si iubestebig grin(sau macar sa simte ceva pentru mine)

| cosima11 a răspuns:

Romantic, pentru ca banii se si termina. nu intotdeauna o sa fie mami si tati sa finantzeze. insa dragostea e sincera si nelimitata:X

parerea meabig grin

| BiaJ a răspuns:

Romantic si sensibil.love struck

| LussyBubu a răspuns:

Romanic:Xday dreaming

| someone_8322 a răspuns:

Nici banos, nici romantic straight face

| Papita a răspuns:

Sunt de acord cu Lolita

| unknown_5004 a răspuns:

@lolita asta ii si baiatul ideal pentru mine laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Romantic cum este prietenul meu happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Romantic. :-D

| ElenaRadu a răspuns:

Ambele laughing) Banos, Romantic, Iubaret love struck Si nu e imposibil de gasit genu` asta de baiat happy Eu l`am gasit love struck