| crystinica a întrebat:

Intrebare pentru fete voi va prindeti parul in doua coditze?

9 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Da, dar cozile jos happy

| Hmmmm a răspuns:

Eu nu.
sunt de parere ca prinsul parului in 2 codite merge pentru fetitele mai mici sau pentru fetele copilaroase.eu una nu sunt asa, asa ca am renuntat sa imi mai prind parul asa.

| LoveToHate a răspuns:

Da eu mil mai prind. dar cozile sunt jos uneori mi le imipletesc!big grin
mai ales in parc cand alerg!

| wastingmytime a răspuns:

Nu, pentru ca nu imi place cum imi sta. cel mai mult imi place sa-l prind in partea stanga, jos si impletit.

| DeeeaBaaa a răspuns:

Daa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da de multe ori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, pentru ca nu imi place cum imi sta.imi place sa-l prind in partea stanga, jos si impletit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte rar.Doar cand am o vestimentatie mai de copil mi le fac si arata foarte simpatichee hee. In rest nu.

| Adelina_4765 a răspuns:

Daaaa...