| PsyhoChild a întrebat:

Intrebare pentru fetele cu varsta intre 14 si 17 ani: cand vedeti un baiat pe strada care vi se pare frumos, ce va atrage la astectul fizic?
Da-ti detalii precum parul, inaltimea, greutatea etc.

Răspuns Câştigător
| notyourbusiness15555 a răspuns:

Asta depinde de gusturile fiecărei fete. Eu, spre exemplu, prefer băieții înalți si slabi (nu genul ala de baieti doar piele si os, dar nici plinuți).
Dacă ar fi să mă iau după aspectul fizic, cred ca ce observ prima data este părul. Îmi place părul creț, dar dacă esti de treabă și ai parul drept, nu mă supăr big grin
Despre ochi nu aș avea ce să spun, doar să nu te uiți cu unul la făina si cu celălalt la slănină, culoarea nu contează.
Nu toate fetele caută modele, cu ten perfect si alte trăsături.
Succes la fete!

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Restul peste 17 de ce nu mai avem dreptu la opinie?! laughing)

| PsyhoChild explică (pentru Adry05):

Nu. De asta am scris

| Violleta2022 a răspuns:

Prefer baietii foarte inalti, peste 1.9m, subtiri, dar corp atletic, saten sau blond, ten alb, ochi albastri sau verzi.

| Vikaa a răspuns:

Pai,parul nu ma prea intereseaza, dar la culoare ori brunet ori saten, nu blond.La inaltime, sa fie pana in 1.90 si sa fie slab, nu chiar piele si os, dar nici plinut.

| BiencutzaBia20 a răspuns:

Aspectul fizic, evident.

| Iuliana9864 a răspuns:

Ma uit la față de obicei și s-a fie înalt, chipeș. Dar degeaba e frumos dacă nu este educat.

| maria929 a răspuns:

Hm ..in general mă uit după ochi frumoși, si o înălțime de peste 1.70