| xStres a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele timide? >:"

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Nu am nici o parere
As prefera de n ori o fata timida in locul la una care vrea sa fie in centrul atentiei

| LonelyLoner92 a răspuns:

Fata timida este genul meu preferat de fata, deoarece e mult mai adorabila decat una tupeista si rea la care nu ii mai tace gura si iti vine sa o... in fine, ma opresc aici. In concluzie eu prefer fetele timide.

| Laurentiu_4547 a răspuns:

Sunt foarte Dragute mie imi plac. Fetele timide sunt linistite si poti avea incredere in ele.

| ofhjkoihusnhf a răspuns:

Sunt ok, desi in general, in viata, au mai mult de pierdut.
In timp ce ele stau si asteapta vine una mai cu tupeu si ia ceea ce putea sa fie a lor.