| SweetChild1 a întrebat:

Întrebarea mea este: Fetele ar trebui să salute primele băieții sau băieții ar trebui să salute primii fetele? Pun această întrebare deoarece un băiat, care nu cred că și-a petrecut primii șapte ani de viață acasă, m-a contrazis, spunându-mi că sunt needucată că nu știu că fetele trebuie să salute primele. Serios? Suntem cumva în Afganistan, unde femeile sunt supuse bărbatului? Eu rămân cu părerea mea că băieți trebuie să salute mai întâi, dar vreau să aud și părerile altora.

Răspuns Câştigător
| Sărmăluță a răspuns:

În codul bunelor maniere scrie că băieții trebuie să salute primii.

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Baiatul saluta primul [asa e frumos]

| Esperança a răspuns:

Depinde de situaţie! Dar de obicei băieţii ar trebui să salute primii, aşa ar fi frumos!

| BlackEyedGirl a răspuns:

Baietii trebuie sa salute primii.

| Cigarettă a răspuns:

Depinde de persoană, dar eu ştiu că băieţii trebuie să salute primii, la fel cum trebuie să facă "primul" pas ca să fie cu o fată într-o relaţie. thinking

| Everestcompany a răspuns:

Femeia saluta prima doar daca este de varsta mai mica decat barbatul, de genul?: ea-15 ani, el 45.