| Narfundo a întrebat:

Iti lipseste increderea si curajul? De ce?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Atunci cand iti doresti ceva lupti. Iar increderea este ceva ce face parte din tine, trebuie sa inveti cum sa o stapanesti. Sa nu crezi mai mult decat poti crede pentru a nu fi dezamagit.

5 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Ori ai trecut prin traume si intamplari nefericite, intamplari ce au dus la lipsa increderi si a curajului sau pur si simplu asa esti tu.Bafta!

| Hmmmm a răspuns:

Pentru ca probabil am fost dezamagita de cineva sau de ceva.
de obicei imi trece repede starea si nu imi lipseste niciodata curajul si increderea in propriile forte. daca te referi la increderea fata de ceilalti aia vine in timp, pe parcurs ce cunosc o persoana, deci la inceput da, lipseste.

| marrr a răspuns:

Dintr-un motiv stupid, stupid, stupid. Cateodata trebuie sa ma sacrific si sa nu`mi iau haine pentru ca parintii mei au de terminat casa in care stam[sa o zugravim, sa renovam, refacem curtea] si este enervant sa mergi la scoala in niste haine care nu sunt la moda si sa vina toate fetele la tine sa-ti spuna ca esti saraca tocmai din acest motivstraight face.

| Eu.si.atat a răspuns:

Nu imi lipseste. Tie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu imi lipseste dar intr-o situatie in care devin timida se poate spune ca imi lipseste increderea si curajul.