| alecsa_2536 a întrebat:

Iubesc foarte mult un baiat si parintii mei nu sunt de acord ce ma sfatuiti sa fac? suntem impreuna de 10 luni si ne iubim mult dar ai mei nu sunt de acord ca nu are "scoala" de fapt are decat profesionala terminata. Ce ma sfatuiti?

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Spune-le ce simti, ca il iubesti prea mult pe baiatul acela si nu te intereseaza daca are scoala sau nu, spune-le ca nu ei vor sta intr-o relatia cu el ci tu, deci nu au dreptul sa comenteze la adresa acestei relatii. Succes!:*