| katashop97 a întrebat:

Jok Metin2ro si mah intrebam daca saitu Metin2monede2.tk e de furat conturi? ca un prieten sa logat pe saitu ala si isa dat schimbare meil si ia folosit niste monede dragon dar pe cont n-a pierdut nimic si a reusit sa schimbe parola si meilu si ala n-a apucat sai ia nimic de pe cont se poate sa ise mai fure contul dupa ce a schimbat meilu adica ala? multumesc

1 răspuns:
| mitzagl a răspuns:

Www.metin2monede2.tk nu fura nimica. eu am reusit odata sa imi pun pe un cont monede chiar mie mi-a mers nici eu nu am crezut inainte de asta acum o sa il faca.ro o sa faca domeniu este foarte accesat! trust me!