| BluESchool a întrebat:

Justin Bieber vine in Romania pentru copiii saraci. Dar pana la urma vine vara sau primavara? Va veni la orfelinatele din sectorul 1? Aseara pe 2 .1.2011 zicea ca primavara.Deci cand vine? Primavara sau vara? Va veni in Bucuresti? In ce sector va veni? Dau funda

Răspuns Câştigător
| itsioana a răspuns:

Inca nu se stie daca sigur va veni. A declarat la CNN ca planul lui pentru 2011 este sa vina in Romania pentru a ajuta orfanii.
Nu a zis ca va veni in Bucuresti. Poate fi orice oras. happy
Si a zis ca poate va concerta in primavara in Romania.
Funda? happy

9 răspunsuri:
| Fllorentina a răspuns:

Cand va putea, important ii ca vine! pana la urma cred ca VARA!:*

| Mangoo a răspuns:

Vine in vara la bucuresti sh un bilet VIP costa cam 600 lei

| Teils a răspuns:

Celebrul Justin Bieber, idolul adolescentilor made in USA a declarat de curand intr-un interviu pentru CNN ca isi doreste sa vina in Romania! Vizita este una de ordin caritabil, Bieber vrea sa-i cosoleze pe orfanii romani, inspirat de actele de acest gen realizate de idolului sau Michael Jackson!

Tanarul artist a marturisit ca a vazut de curand un documentar cu si despre orfanii din Europa, un material care l-a sensibilizat la maxim si l-a pus pe ganduri.

"Sunt multi copii orfani in Romania, care nu sunt niciodata imbratisati si nu se simt iubiti. Este foarte trist. Vreau sa merg acolo si sa ii imbratisez", a declarat megastarul canadian. Deci nu se stie cand va veni dar se stie concret cu ce scop va veni!

| Elyy_1788 a răspuns:

Pai...eu am auzit ca va concerta in Aprilie2011 in Bucuresti!
:X
A spus ca a auzit de orfanii din Romania sii...ca st fete frumoasesmug.
happy
:X:X:X:X
iiiii

| scarlethara a răspuns:

Primavar sigur!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin Bieber vine in Romania in primavara si pentru copiii saraci, dar o sa dea si un concert la Bucuresti, iar in primul rand costa 500 lei al 2-lea rand 35o lei iar loc obisnuit 200 lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu dar vreau sa aflu si eu cat costa un bilet VIP

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bah desteptule ala TEILIS1 nu vb tu asa de justin ai auzit ca nu ai nici un drept! El vrea sa faca ceva bine si u faci aici pe desteptul! Mucosul naibii!

| BluESchool explică:

Eu am auzti ca vine in sectorul1