| Yoocrazyfuck a întrebat:

JUTOR! Poveste lunga...imi faceam unghiile si am varsat oja langa tastatura laptopului si am dat cu acetona sa-l sterg.S-a facut alb si daca dadeam cu unghia se lua, dar nu foarte bine.Cu ce pot da ca sa.l fac inapoi? Plz.

Răspuns Câştigător
| raisa1993maria a răspuns:

Vopseste-l cu oja neagra big grin

3 răspunsuri:
| Moncherie a răspuns:

Doar cu dizolvant, cauta cu concentratie mai mare. Incearca eventual cu spirt

| FuckSchool a răspuns:

S-ar putea sa mearga cu spirt presupun, daca nu mai da cu mai multa acetona.

| ByTyger1 a răspuns:

Cel mai bine lasa-i sa se usuce si cu ceva tare o lama de cutit curatai adr nu ce ai facut u trebuie dus la reparat sa schimbe fata nu te costa mult funda