| anutzyk_2706 a întrebat:

"L-am intrebat pe baiatul de care imi place daca vrea sa fie cu mine si el a raspuns 'La vara' si nu stiu ce a vrut sa dea de inteles dar pe mine ma cam inervat chesti asta dar eu tot vad ca da 'semne' de afectiune...credeti ca el tot ma place si chiar vrea sa fie cu mine la vara dintr-un motiv intemeiat?" raspundeti cat mai repede dau funda; 0

4 răspunsuri:
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Daca ti-a spus asa cred ca ti-a spus-o pentru ca foarte curand nu are de gand sa fie cu tine.este fff posibil sa fi inteles tu gresit atitudinea lui. fuunda?

| FucktheSystem a răspuns:

Probabil a zis la vară pentru că nu crede că are timp în timpul școlii de o prietenă, adică decât să facă două lucruri de mântuială mai bine face unul bine ( mă refer că decât să nu aibă suficient timp nici pentru tine, nici pentru școală preferă să acorde atenție școlii până se termină și după să aibă timp numia pentru tine).

| deutza_3778 a răspuns:

Eu zic ca a vrut sa zica:nici gand depinde si cum a zis.

| biby_4031 a răspuns:

Poate a spus ca :La vara : in sensul ca nciodata adica hus,, hus poate nu stiu