| Ciprian271 a întrebat:

La alegerile din toamna pe cine ati vota chiar daca nu aveti drept la vot?

Răspuns Câştigător
| cLaudYu a răspuns:

Nu am drept de vot inca, dar eu las vota pe Mircea Geoana ptc numai pe el il stiu dintre candidatibig grinbig grin

14 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

BASASCU va cistiga asta e multimea e cu el!

cami
| cami a răspuns:

In niciun caz pe geoanas. laughing

| Antrax a răspuns:

Pe tata

| eek a răspuns:

Eu l as vota pe mos craciun...ala cel putin n ar mai fura atat...laughing

| Crisu_8081 a răspuns:

Pe Udrea...acum ma duc sa dorm.

| Haydee a răspuns:

In Nici un caz cu Basescu.Deoarece pe el nu il intereseaza problemele tarii, ci doar ale sale. Un om nu poate vorbi pentru mai multi oameni, ci numai pentru el.Asa ca, cand spune "Sa traim bine" la ce credeti ca se gandeste?"Sa traiesc Eu bine"
Tipul ala stie sa cucereasca oamenii deoarece se tot duce prin toate partile tarii. Dar sper ca nu va castiga.Prefer PSD adica Mircea Geoana.

| dadaaaaa a răspuns:

Nu am drept de vot. dar tot pe Basescu

| just4fun_8801 a răspuns:

Eu votez cu fursecul... ori ca votam ori ca nu votam tot acceasi porcarie e... deci nu vad prea mari sperante incat sa ma deranjez sa ajung la o sectie de votare

| cLaudYu a răspuns:

Ms Cipartoc :d

| spiritul a răspuns:

Pe papa pius

| Andreea9311 a răspuns:

Base presedintele:Xlaughing Chiar daca n`am voie sa votezbig grinbig grinbatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu votez cu mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ar candida, pe Nastase

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vadim