| ĄŇÐİ a întrebat:

La cate funde esti expert TPU?

6 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

La 500. uitate la toti expertii sa vezi ca au peste 500 de fundehappy

| MrsBrunetzyka a răspuns:

Peste 800, asa cred
dar poti fi expert TPU si cu mai putine funde dar cu multe voturi de inteligent, folositor sau amuzanta
winking
bafta!

| Diddy_5492 a răspuns:

Devii expert TPU atunci cand ai peste 150 funzi!
Deci e mult de munca!
Si eu vreau sa devin dar nah!
Sper ca te-am ajutat!

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Pai devii daca te propune candva, si se accepta. Si daac dai raspunsuri (considerate) folositoare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza numarul de funde. Conteaza calitatea raspunsurilor, insa trebuie sa ai minim 500. Te ajuta si numarul raspunsurilor inteligente, folositoare si amuzante happy

| cristian_3743 a răspuns: