| ExtraSakadat a întrebat:

La cate funde sau cate puncte esti 'Expert TPU'? happy

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Calea este lungă și anevoioasă.
Activitatea ta pe site, seriozitate, număr de minim 500 de răspunsuri și fundițe cât mai multe.
Perseverează și vei obține acest trofeu!
Pa, pa.

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu conteaza aproape deloc nici Rank-ul, nici vechimea ta pe site si nici numarul de raspunsuri castigatoare (fundite), ci calitatea raspunsurilor, cat de mult ai ajutat. Singura conditie, ca sa poti fi propus/a pentru titlu de Expert, este sa ai in total minim 500 de raspunsuri (le poti da intr-o saptamana sau in luni de zile, nu conteaza) si un raport (numarul raspunsurilor castigatoare impartit la numarul total de raspunsuri) de minim 10%. Cam atat. Citeste si acest blog: http://www.tpu.ro/blog/?p=601. Succes si numai bine!

| Aero a răspuns:

Ai cumva impresia ca dupa un anumit numar de funde sau de puncte ti se acorda automat titlul de expert? Se acorda manual acest titlu! Depinde de multi factori...