| AlexaMaraCas a întrebat:

La cati ani e normal sa ai primul sarut?

9 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

De obicei după vârsta de 14 ani e recomandabil.

| neutrino a răspuns:

La adolescenta, atunci cand esti capabil/a.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e o varsta anume... Dar cred ca cel mai frumos e pe la 14-15-16... atunci visezi cu ochii deschisi happy.

| NH4OH a răspuns:

Bună.
Eu am avut primul sărut la 8 ani. Da, penal, știu. Era drăguț pe atunci. Singurul lucru care îmi plăcea la prietenul ăla al meu era faptul că se juca cu păpușile cu mine. Acum încă mai suntem prieteni.
Ideea e că. primul sărut ar trebui să nu îl uiți niciodată, de aceea ar trebui să fie la o vârstă mai ok ( minim 13 ani ) când poți avea o mică relație de o lună.

| lBroken69 a răspuns:

13-16 depinde de la om la om

| AlleMrr69 a răspuns:

Să zicem 12-13 ani, dar nu e greșit nici dacă-l ai mai târziu.

| Ionelauser a răspuns:

Hey, in ultimii ani fetele dar si baietii au avut primul sarut la varsta de 12-13 ani dar normal este sa il ai pe la 14-15 ca atunci e mai dragut decat la 12 spun eu, e penibil sa il ai pe la 10 sau 11 ani. ca nah eu am 12 si cateva luni si nu am avut primul sarut :* laughing multe fete de la blocul meu l-au avut pe la 10 ani sau mai devreme. nasol de ele tongue :* pup laughing

| FallenxAngel a răspuns:

Eu l-am avut la 11 happy

| dutzu2015 a răspuns:

La 14