| frhjfdjtd a întrebat:

La ce varsta poti sa ai primul sarut?
Fara glume urate!
Mersi!

Răspuns Câştigător
| soloangel01 a răspuns:

Primul sarut nu e ca si cum ai avea un contact sexual! Primul sarut il poti avea si la gradinita!

5 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

La varsta de 18 ani tongue

| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

La 12 ani.happy

| Katyussha a răspuns:

Cel mai bine ar fi la 14 ani sincer.Acum depinde ce simti tu, minimul ar fi 13 ani dar nu mai putin de atat pentru ca ar fi exagerat deja, chiar si la 13 ani nu prea mi se pare in regula.

| frhjfdjtd explică (pentru Katyussha):

Mie imi pare ca il poti avea la orce varsta dar in fine voiam si parerea viastra ca de exemplu verisoara mea are 5 ani si a avut si vreo 10 iubiti cu care se lua in brate si se pupa pe gura

| Katyussha a răspuns (pentru frhjfdjtd):

Si daca tot stiai de ce ai mai intrebat? Eu ma refeream la un sarut adevarat, nu pupat pe gura -_- sunt doua lucruri diferite laughing. Doar nu o sa faci un french kiss la 5 ani? Si incepi sa ti-o tragi pe la 10 daca tot ca doar de asta se duce pe rapa societatea asta. Copchile de 14 ani care au trecut deja prin toate de la o varsta prea frageda vor mai mult, mult prea devreme.