| dida a întrebat:

La ce varsta scapa adolescentul de cosuri? Stiu ca dupa ce trece de perioada de pubertate, dar cunosc pers la care a durat mult mai mult si as vrea sa stiu si parerea voastra.

Răspuns Câştigător
| sese a răspuns:

1. igiena fetei!
2.alimentatie saraca in grasimi, multe lichide si fara alcool si E-uri(mc'donalds etc...)
3. o vizita la dermatolog nu strica

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu am 30 de ani si tot mai fac cosuri premenstrual.

rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Daca se prelungeste foarte mult perioada de cosuri poate sa fie o infectie cu un stafiloccoc care trebuie tratata sau o sensibiliatate excesiva la unele mancaruri picante sau care sub o forma sau alta sunt iritante (cafea, cacao, Coca Cola, rosii, citrice, grasimi. etc.)
Un coleg s-a vindecat luand tratament si facand acest tip de dieta.
Dar eu si acum la 43 de ani fac cosuri... Deci nu stiu ce sa zic.

| Sara a răspuns:

Bine, cunosc persoane si la 20 de ani au. si au si o viata sexuala activa. fa sex. daca vrei sa ti treaca cosurile laughing glumeasc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca daca vei folosi regulat un curatator de ten te vei simti mult mai bine