| superpowergirl a întrebat:

La facultate este o fata handicapata retardata si... (multe,prea multe injuraturi) e in fine toata lumea o crede o fata buna si doar eu imi dau seama ca e micinoasa, i-a mintit pe toti in legatura cu mine si ei nu ma asculta ma fac in toate felurile si nu ma cred din cauza ei.Ce sa fac? funda!

Răspuns Câştigător
| OlariuRox a răspuns:

Cel destept cedeaza primul, nu te sfatuiesc sa te razbuni deloarece, razbunarea e arma prostului.Acele pers nu sunt pr tai cu adv daca o crd pe ea si nu pe tine, daca iti erau pr te credeau pe tine. In primul rand stai calma si trateaz-o cu indiferenta, va trece de la sine.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca acea fata este geloasa pe tine si ar trebui s-o lasi in pace ca Dumnezeu are grija de toata lumea.happybig grin

| LordLokhraed a răspuns:

O dai cu capul de toti peretii pana ramane cheala.