| ForeverWarrior a întrebat:

La multi ani si multa sanatate! Ce obiective aveti pentru anul 2012?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sanatate parintilor mei chiar daca sunt divortati, prin aprilie voi reveni in Romania si sa imi mearga bine scoala pentru ca am de dat 3 categorii camion, tir si autobuz apoi sa ma angajez pe tir si sa imi gasesc sufletul pereche.

| CristiB93 a răspuns:

Eu as dori sa gasesc o fata care sa ma iubeasca si sa aiba grija de mine asa cum in anul2011 nu am gasit