| Sebygoon2007 a întrebat:

La toată lumea le ies măselele de minte sau nu? Și trebuie scoase?

3 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Da, majoritatea ies strambe, am una in partea dreapta jos pe sub gingie crescuta pe o parte, trebuie taiata gingia dar o las acolo ca nu deranjeaza, in schimb am avut una care lovea in obraz si a trebuit scoasa, cateodata imping in maselele bune de langa si le strica, sunt destul de problematice.

| XTheo24 a răspuns:

Tuturor le cresc masele de minte, unora le cad unora nu. Depinde de tine daca vrei sa le scoți, nu e obligatoriu atâta timp cât nu îți afectează ceva.

| Sebygoon2007 explică (pentru XTheo24):

Eu am citit ca la unii poate sa crească și 1, 2, 3, 4 și la alți chiar deloc