| PentruCaAutomobile a întrebat:

La TV au spus intruna ca o sa fie o iarna foarte grea, ca nu a fost asa decat acum xx ani... M-am convins din nou sa nu am incredere in mass-media. Ce parere aveti?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Deaia exista vremea pe google ala e cel mai bun pronostic si nu minte niciodata. Pui vremea in Suceava de ex si apar zilele cu precipitatiile si temperaturiile.

| arysa a răspuns:

Nu ca m-as increde in mass-media dar inca nu s-a terminat iarna si mi-e si frica cand o incepe sa ninga:iar drumuri blocate, oameni blocati in case, etc. Momentan sunt ingrozita de ceea ce arata la tv din America, parca n-as vrea sa vina si la noi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mă bucur că tot mai mulţi români încetează să mai pună botul la prostiile de prin mass-media, dar tocmai chestia asta cu vremea n-ar trebui să le-o reproşezi lor. Doar vedem în fiecare iarnă "meteorologi" care ne spun că vine Apocalipsa din cauza gerului ce are să sosească în ţara noastră.