| Euu_Alleex_1995 a întrebat:

La youtube de ce mi se blocheaza intr-una.-. Ma enerveaza. si trebuie sa dau mereu refresh straight face si sa gasesc partea de la care eram.-. folosesc google chrome. cine da ce-l mai bun raspuns priemte funda

Răspuns Câştigător
| RoLLandy a răspuns:

Eu cred ca ai multa memorie folosita sau procesorul este slab( sau calculatorul) sau incearca alt browser de exemplu Opera. Funda?

| Euu_Alleex_1995 explică (pentru RoLLandy):

Folosesc opera. Parintii mei mi-au ales cel mai bun calculator.;\. Cred ca e prea multa memorie in C. cum o pot sterge?

1 răspuns: