| tevreau a întrebat:

LO stiu ca nu o sa ma credeti dar marog laughing va povestesk. eram mia mica. cred ca aveam vreo 7- ani daca uneram si mai mica laughingnu am mai povestiti nimanui asta tongue si amrog o vedeammpe mama punandusi ob-uri. si marog mi-am pus si eu o daat si am rog(acum constyentizez ce-am facut atunci eram prea mica csa-mi dau seama )mi s-a rupt himenul mai pe scurt... ciudat nu? ma rug sunt convnnsa ca nu o sa ma credeti dar in fne oh go on mi-e frica ca acum avand in vedere ca o sa mai cresk. sa nu ma duca pea vreun ginecolog. sau asa ceva sa vada daca mai sunt sau u virgina... si nu stiu ce i-as putea spune straight facein caz case intampla asa ceva straight face

Răspuns Câştigător
| Cåpåċεl a răspuns:

Salut! Bine in primul rand: invata sa scrii in limba romana sa inteleg si eu ce ai scris acolo...in al doilea rand:spune`i adevarul, poate te va crede si nu se va intampla nimic.happy
Spune`i ca erai mica, erai "prostuta" si nu stiai ce faci.winking

2 răspunsuri:
| Andrei233 a răspuns:

Pff,mi-a luat ceva timp sa descifrez ce ai scris.
1. Daca stiai ca nu te vom crede, la ce te-ai mai obosit sa scrii?
2. De fapt, nici nu cred ca te-ai obosit, ca la cum ai scris...
3. Spune adevarul si gata happy

| miranda a răspuns:

Buna!
In caz ca se intampla asta, ii spui mamei tale adevarul. Nu o sa gasesti o scuza mai buna. Si daca chiar asa s-a intamplat, nu ai de ce sa te ingrijorezi.
Pa:*