| florynadyana a întrebat:

cum imi pot face iubitul sa se intoarca la mine? adica ne-am despartit fiindca el zice ca il insel dar nu este adevarat, il iubesc foarte mult si nu vreau sa il pierd pentru totdeauna(raspunsuri sincere va rog fara misto)

10 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

O vrut sa scape de tine si sia ales un motiv foarte bun de despartire.

| Kaℓi a răspuns:

Viata cu un om gelos e complicata rau... asta vrei pentru tot restul vietii tale? banuieli, acuzatii, scene?

| Dariusuu a răspuns:

E o prostie.

Are vreo dovada?

Ma gandesc ca el a vrut sa se desparta de tine si nu a avut un motiv.

Vorbeste deschis cu el, spune-i lucrul asta.

Numai bine.

| Raiiiisa a răspuns:

Inseala-l sa vada cum e daca te-a acuzat atat de tare pentru ceva ce nu ai facut. Poate asa se va potoli si va vedea la ce a dat cu piciorul.Sa nu faci niciodata prostia sa te milogesti in fata lui, ii vei da numai satisfactie si nimic mai mult.

| ingerashmickutsz a răspuns (pentru Raiiiisa):

Stiu scumpa...nici nu am de gand sa ma rog de el sa ma ierte pentru ceea ce nu am facut...

| DaW a răspuns:

Să îi spui că tu chiar îl iubești când il vezi să îl săruți că atunci te va crede. Nu il lasa în pace nici o secundă!

| dorin1995 a răspuns:

Deci il inviti si stati fata in fata ca sa ii explici sa te rogi de el sa te ierte

| ingerashmickutsz a răspuns (pentru dorin1995):

Faza e ca nu l-am inselat...s

| dorin1995 a răspuns (pentru ingerashmickutsz):

Daca nu l-ai inselat fal sa inteleaga ca nu l-ai inselat cu altcineva...

| geocarul a răspuns:

Faza e ca si eu tot asa simt despre iubita mea dar nu stiu dc pote il inteleg