| xxemoelfyxx a întrebat:

Luna trecuta mi-a venit pe 27 (menstruatia). De ieri imi curge...si se opreste dar foarte putin... e de rau?

1 răspuns:
| elena a răspuns:

Daca pe 27 luna trecuta ai avut ciclul tot cu intreruperi, ca si acum, nu este normal sau chiar daca l-ai avut normal/3-5 zile/ iar acum ti-a venit din nou, intr-adevar se intampla ceva...nu ai spus daca ai prieten sau daca ai avut relatii sexuale cu cineva intr-o anumita perioada, daca nu, inseamna ca ai o dereglare din cauza unei raceli, oricum ar fi, trebuie sa consulti un medic specialist.