| maddy_7627 a întrebat:

M-a placut mult un baiat timp de un, l-am refuzat din cauza ca diriga nu ne dadea voie sa avem iubiti.Acum suntem la acelasi liceu nu ne vorbim dar s-a uitat de trei ori frumos la mine.Ma mai place?

10 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Trebuia ca diriga sa stie ca sunteti voi impreuna?rolling on the floor.bai.nu ai gandit la faza asta.l.ai pierdut doar pentru ca ti'a fost frica de diriga'ta.laughing. pai acum nu poti sti daca te mai place. daca esti curajoasa, du'te tu acum la el si intreaba'l daca vrea sa va combinati.happy

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Nu trebuie sa aratati ca sunteti impreuna in fata clasei, ci doar trebia sa iesiti dupa ore prin oras oh go on.oricum.noi vorbim despre ceva ce deja s; a terminathappy. pai inainte sa pleci din oras, vorbeste cu el si fa'i complinente.cum ar fi ce e dragut.si cam atat.doar ca sa se gandeasca la tine. Dupa ce te intorci in oras, invita'l afara si dupa il intrebi tu daca vrea sa va combinati.

| ionika17 a răspuns:

Ar trebui sa intri in vorba cu el.Sa il chemi undeva dupa scoala.La o plimbare prin parc, la un suc, film. Dupa aceea vezi cum merge treaba. Poate sa iti spuna el ca te place. Daca nu ii spui tu. Dupa aceea vine totul de la sine.succeswinking

Răspuns utilizator avertizat
| deeeeeebora a răspuns:

Chestia asta cred ca ii des intalnita printre adolescenti... te place, iar cand nu s-a uitat sau nu se va uita la tine inseamna ca poate a vazut inca una la care spera, apoi i se spulbera visu' revine la tine pentru ca spera, si esti o sansa pentru el.

| Yruu a răspuns:

Diriga ta face regulile si in viata ta`? nu.
nimeni nu se amesteka in viata altcuiva decat parintii.
si da. te mai iubeste...:*

| maddy_7627 explică:

,, timp de un an" scuze

| maddy_7627 explică:

Pai a trecut deja un an de cand suntem la acelasi liceu si nu am facut nimic doar ma uitam insistent la el chiar ma holbam laughing fara sa vreau, iar el la sfarsit de an nici nu se mai uita la mine doar o data l-a vazut o colega ca se uita cand eram cu spatele, oricum s-ar putea sa plec din oras dar vroiam sa stiu ce se intampla...

| maddy_7627 explică:

Livia nici parintii nu ma lasau, iar colegii erau gura sparta daca vedeau ceva ziceau imediat la diriga si nu numai a aflat ca o colega avea prieten si a facut urat a sunat-o pe mama ei.Norocul ei era ca mama ei era de acord sa aiba prieten.

| rafi_5704 a răspuns:

Sigura ca relatia mai continua... daca tie iti place de el ce mama ta e diriga ta