| ralucikaa a întrebat:

M-am certat cu cei mai buni prieteni ai mei din cauza unei prietene care i-a mintit doar ca sa ma cert cu ei. Le-a spus ca i-am jignit, deoarece nu am invitat-o si pe ea in oras cu inca doua prietene de-ale mele.Si suntem certati de o luna si ei inca continua sa creada in ea si eu nu stiu ce sa m-ai fac, cum sa-mi m-ai demonstrez nevinovatia. Va rog ajutati-ma nu stiu ce sa m-ai fac!big grin

2 răspunsuri:
| Ana_4223 a răspuns:

Pai spune.le celor trei prietenele ale tale sa va intalniti ca sa te asculte si o dai de fata si pe fata aia nesimtita care a scornit acea minciuna si vedem daca mai are si atunci tupeu sa minta pe fata.nesimtita.succes

| ralucikaa explică:

Are mult tupeu sa stii a inceput sa ma injure si sa ma faca de ras la toata clasa ca eu am luat 10 la fizica si ca ea a luat 6crying