| anonim_4396 a întrebat:

M-am certat cu o prietena draga..Nu stiu ce sa fac ca sa ne impacam...As face orice sa ma impac cu ea....Doar e prietena mea! dati-mi niste sfaturi va rog!happycryingcrying! Fundita!

Răspuns Câştigător
| Whemilly a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa-ti ceri iertare. Aceasta intotdeauna ajuta.Nu vei regreta, ea va vedea ca-ti pare rau si daca sunteti atit de apropiate ea te va ierta. Bafta!

| Andreea2239 a răspuns (pentru Whemilly):

Cu ajutorul tau eu si prietena mea ne-am impacat!:*happyMERITI FUNDA!

4 răspunsuri:
| Whemilly a răspuns:

Cu mare placere! Daca mai ai nevoie de ajutor iti sunt la dispozitie!

| Andreea2239 a răspuns:

Iti multumesc si tie pentru sfatul care mi l-ai dat. Daca as mai fii avut o funda tias fii dato

| fanika a răspuns:

Depinde cine a inceput cearta
daca ai inceput-o tu trebuie sa ti ceri scuze
dar daca ea a inceput isi va da seama si iti va cere iertare