| DizzyBulinute a întrebat:

M-am certat tau cu o prietena draga cryingce sa fac? fundawinking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
In primul rand, calmeaza-te pentru a lua o decizie!
Tu sti din ce motiv v-ati certat si daca lucrurile sunt in favoarea sau defavoarea ta.
Las-o sa se linisteasca, n-o presa!
Cand consideri ca s-a calmat, incearca sa vorbesti cu ea si sa iti ceri scuze daca este cazul.Roag-o sa iti mai dea o sansa si arata-i cat de importanta este prietenia voastra pentru tine.Este de preferat sa faci asta face to face pentru ca pe mess poate sa-si mascheze emotiile si sa incerce sa para dura.
Daca iti este prietena te va ierta!
Bafta!