| iulianlala a întrebat:

M-am despărțit acum 5 luni de fosta mea prietena. Long story Short a fost o despărțire mai urâta. Una alta i-am aflat parola de pe Facebook și văd ca ma tot caută pe Fb. Vreun sfat de ce ar face asta? Gen ma caută zilnic chiar și de 3 ori, 4

Răspuns Câştigător
| Anee1667 a răspuns:

Bună.
Dacă încă te caută există două posibilități:
-te vrea înapoi/ îi este dor de tine : fie că mă crezi sau nu fetele fac acest lucru atunci când încă mai speră la un semn din partea respectivului băiat.
-vrea să se asigure din gelozie și egoism că nu ai legături cu alte fete (adoruri, comentarii, postări): Da, unele fete sunt egoiste și își doresc să te afli în aceeași situație în care se află și ele după despărțire, iar semnele care ar putea apărea pe profilul respectivului băiat le va pune mult pe gânduri.
Scrie-i din nou cu siguranță îți va răspunde.

2 răspunsuri:
| RareșQW a răspuns:

Felicitări! O sa fie băiețel

| iulianlala explică:

As vrea sa ii scriu din nou dar nu știu dacă e o idee buna